Ejderha'nın Yemini- Gece Evi Serisi

Ejderha'nın Yemini- Gece Evi Serisi. ₺18.84₺29.90. Bir Gece Evi Romanı. Gece evi serisinin yazarları P.C. Cast ve Kristin Cast'dan okurlar... R_aidefix0000000372695.

Responsive image
YAZAR
P. C. Cast
DOSYA BOYUTU
7,87 MB
YAYIN TARIHI
2011
DIL
Türkçe
ISBN
9786055360023

PDF formatında Ejderha'nın Yemini- Gece Evi Serisi. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Ejderha'nın Yemini- Gece Evi Serisi kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Bir Gece Evi RomanıGece evi serisinin yazarları P.C. Cast ve Kristin Cast'dan okurların heyecanla beklediği yeni bir kitap...Zoey işaretlemeden ve eve gelmeden önce... Lankford adında bir ejderha vardı. Aşk onu dönüştürdü,Unutulması güç bir söz verdi ve karanlık onun peşinde! Ejderha Lankford'un gizemli geçmişi Gece Evi serisinin yazarlarıPC Cast ve Kristin Cast'ın bu kısa romanında aydınlanıyor. Bir Çaylak olarak İşaretlendi, aşkının esiri oldu,acımasız bir düşmanla karşı karşıya...Gece evi serisi hayranları... Ejderha'nın Yemini'ni mutlaka okumalısınız...Sayfa Sayısı: 160Baskı Yılı: 2011Dili: TürkçeYayınevi: Pegasus 


Ejderha'nın Yemini-PEGASUS YAYINLARI- P. C. Cast Bir Gece Evi Romanı GECE EVİ SERSİSİNİN YAZARLARI P.C. CAST VE KRISTIN CAST'DAN OKURLARIN. Bir Gece Evi Romanı.