Şumanların Gelini

Kargo dahil en ucuz9,90 TL +4,99 TL kargoSatıcıya Git. Şumanların Gelini. ŞUMANLARIN GELİNİ. 50 TL ve üstü kargo bedavaStoktaSon güncelleme: 25 dakika önce Amazon Türkiye.

Responsive image
YAZAR
Tomas Lieske
DOSYA BOYUTU
5,85 MB
YAYIN TARIHI
2009
DIL
Türkçe
ISBN
9789944494335

Şumanların Gelini harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Tomas Lieske. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Tomas Lieske'den Şumanların Gelini kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Almanyaya karşı savaşmak üzere gönüllü olarak İngiliz ordusuna yazılan iki Hollandalı genç, Simon ile Otto, Anafartalarda Türklere esir düşer. Savaşın kargaşası içinde yanlarına aldıkları bir kız bebekle Anadoluda oradan oraya sürüklenirler. Julia adını verdikleri kızın babası olmayı üstlenen Simon, Türkiyede cumhuriyetin ilanından sonra ilk Türk hava gemisinin inşaatında görevlendirilir. Juliaya annesinin genç yaşta hayatını kaybeden bir Türk kadını olduğu söylenmiştir. Hırsızlıktan yakalanıp ceza olarak Hollandalıların ev işlerini yapmak ve onlar hakkında polise bilgi sağlamak amacıyla İstanbuldan yanlarına gönderilen Dünya Şuman, Juliaya giderek bağlanır ve Hollandalıların onun hakkında uydurdukları yalanı sürdürmekle çok özlediği Beyoğlunun pırıltılı hayatına geri dönmek arasında seçim yapmaya zorlanır.Sayfa Sayısı: 320Baskı Yılı: 2009Dili: TürkçeYayınevi: Alef 


Şumanların Gelini yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Şumanların Gelini kitabına benzeyen kitaplar. Kitabın basım bilgileri. Adı: Şumanların Gelini.