13. Cemaat

Olayı çözmek isteyen iki din adamı... Sırlarla dolu bir cemaat... Gizemli bir geçmişe sahip öldürülen bir piskopos... "13. Cemaat Eco'nun Gülün Adı romanı kadar heyecanlı." Würzburg.

Responsive image
YAZAR
Romain Sardou
DOSYA BOYUTU
7,71 MB
YAYIN TARIHI
2013
DIL
Türkçe
ISBN
9786053430940

PDF formatında 13. Cemaat. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan 13. Cemaat kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


1284 Kışı, Draguan, Fransa. Nehirden çıkan parçalanmış cesetler... Olayı çözmek isteyen iki din adamı...Sırlarla dolu bir cemaat... Gizemli bir geçmişe sahip, öldürülen bir piskopos... Her şeyin üstünü örtmek isteyen Kutsal Roma Kilisesi..."Kesinlikle korkudan titreyeceğiniz bir gerilim…"Elle"13. Cemaat, Eco'nun Gülün Adı romanı kadar heyecanlı."Würzburg" Oldukça akıcı ve tempolu bir gerilim romanı…"dpa"Gizemli, mistik ve çok heyecanlı... Her sayfası keyif dolu. Müthiş!"Bild am SonntagSayfa Sayısı: 432Baskı Yılı: 2013Dili: TürkçeYayınevi: Pegasus 


27.71 TL. Her şeyin üstünü örtmek isteyen Kutsal Roma Kilisesi... "Kesinlikle korkudan titreyeceğiniz bir gerilim…". - Elle. "13. Cemaat, Eco'nun Gülün Adı romanı kadar heyecanlı.".