Mevsimsiz aşklar ve Tanrısal Satrançlar

10.50 TL. Uzandığı yerden doğruldu. Etrafına baktı. Sabahın ilk saatleri olmasına rağmen, Güneş, Batı yönündeydi. Saatini kontrol etti. Dijital saati, 07:58'i göstermekteydi. Tüm bedenini bir ürperti kapladı.

Responsive image
YAZAR
Süleyman Turan
DOSYA BOYUTU
1,41 MB
YAYIN TARIHI
2011
DIL
Türkçe
ISBN
9789758491674

PDF formatında Mevsimsiz aşklar ve Tanrısal Satrançlar. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Mevsimsiz aşklar ve Tanrısal Satrançlar kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Uzandığı yerden doğruldu. Etrafına baktı. Sabahın ilk saatleri olmasına rağmen, Güneş, Batı yönündeydi. Saatini kontrol etti. Dijital saati, 07:58’i göstermekteydi. Tüm bedenini bir ürperti kapladı. Aman Allah’ım! Yoksa, yoksa… Vakti geldi mi! Ufukta belli belirsiz bir hareketlilik oldu. Bir bulut yığını dalga hareketi yaparak büyüdü. Rengi alev kızılı ve katman katman olan bir bulut yığını… Birbirine geçen halkalara dönüştü. Halkaların kenarları, koyu mor motiflerle bezeliydi. En dışta bulunan halkadan kopan bir parça aşağı doğru yuvarlanıp, bir tepeciğin üzerine düştü. Bulut parçası, tepeciği bıçak gibi yardı… Tepeciğin yarılması ile topraktan sapsarı bir ışık huzmesi fışkırdı. Ortalığı renk cümbüşüne çevirdi. Işıkların arasından devasa bir buz kütlesi belirdi. Buz, etrafına serinlik yerine, yakıcı bir sıcaklık yaydı. Kütlenin üzerinde bir rakam yazılıydı: “77”İnce Kapak: Sayfa Sayısı: 100Baskı Yılı: 2011e-Kitap: Sayfa Sayısı: 69Baskı Yılı: 2011Dili: TürkçeYayınevi: Arya 


Süleyman Turan. Alyıldız'ın Mevsimsiz Kar Aşkı. 4.54 6.48.