Yağmur Yağmasaydı

İki buçuk yıl gibi kısa bir sürede Suda Seken Hayat'la birlikte uzun soluklu senfonik şiiri Yağmur Yağmasaydı gelir. Bu iki kitap, negatif beklentileri olanlar tarafından derin bir sessizlikle karşılanır!

Responsive image
YAZAR
Nevzat Çelik
DOSYA BOYUTU
9,72 MB
YAYIN TARIHI
2011
DIL
Türkçe
ISBN
9789755336732

Yağmur Yağmasaydı harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Nevzat Çelik. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Nevzat Çelik'den Yağmur Yağmasaydı kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Şafak Türküsü ve Müebbet Türküsü’yle bütün dikkatleri üzerine çeken, çok satan listelerini altüst eden Nevzat Çelik, daha içerideyken bazı kesimler tarafından acımasız eleştirilere maruz bırakılır. “Cezaevi Edebiyatı” tanımlamasıyla sınırlanmak ve yok sayılmak istenir. Onlara göre dışarı çıktığında hiçbir şey yazamayacaktır!4 Aralık 1987'de tahliye olan Nevzat Çelik, şiir okurları tarafından büyük bir ilgiyle karşılanır. Bu ilgi onu şımartmaz. İki buçuk yıl gibi kısa bir sürede Suda Seken Hayat’la birlikte uzun soluklu senfonik şiiri Yağmur Yağmasaydı gelir.Bu iki kitap, negatif beklentileri olanlar tarafından derin bir sessizlikle karşılanır!Oysa şiir “gülse” dört bir yanı tutar kokusu...Sayfa Sayısı: 103Baskı Yılı: 2011Dili: TürkçeYayınevi: İmge Kitabevi 


oysa ben değildim aradığı. bir yaz günü açılsaydı kapılar. yağmur yağmasaydı. seni yağmurlar almasaydı. ıslığımla okşayacaktım. heybetinden yanına varılmaz dağları.