Yalnızın Güncesi

Haluk Öz - YALNIZIN GÜNCESİ kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. YALNIZIN GÜNCESİ. Kitap Bilgisi. Alıntılar.

Responsive image
YAZAR
Haluk Öz
DOSYA BOYUTU
2,66 MB
YAYIN TARIHI
2008
DIL
Türkçe
ISBN
9789756421680

Bir Yalnızın Güncesi kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Yalnızın Güncesi kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Haluk Öz tarafından yazılmıştır.


Aslında umutsuzluğun en yalın hali zannedilir yalnızlık. İnsan doğası gereği böyle yorumlar yaşamının yalnızlık zamandilimlerini. Oysa umutsuzluk başka birşeydir. Yalnızlıktan çok çeşitli nedenlerle ayrılır, yalnızlığın insancıl halini kendi içinde asla barındırmaz. Bu yüzden tanım olarak umutsuzluk yalnızlığın yanından bile geçmez. Ancak bu iki duygu çeşitli nedenlerle yanyanadırlar da çokça. Bu yüzden insan karıştırır bunları birbirine ve yaşamının neresinde yalnızlık, neresinde umutsuzluk olduğunu genellikle farkedemez. Denilebilir ki; insanı telaşlandıran ne tek başına yalnızlık, ne de umutsuzluk değil, bu iki duyguyu birbirinden ayırt edememektir.Haluk Öz bu iki duyguyu birbirinden kesin çizgilerle ayırmış, herbirini yarattığı karakterlerin içdünyasında yeniden şekillendirerek hayata ve insana yepyeni bir bakışaçısıyla yaklaşmıştır.Yazarın temel isteği; bu ayrımın farkına varılmasının okur açısından yaşamsal değerliliğine vurgu yapmaktır.Sayfa Sayısı: 160Baskı Yılı: 2008Dili: TürkçeYayınevi: Babıali Kitaplığı 


Saatler ilerledikçe sessizlik artıyor. Tabii sessizlikle beraber karanlıkta artıyor. Güneş yüzünü bizden çevirip bambaşka diyarlara gidiyor. Onu özleyenlere kucak açıyor.